Sitemio, yeni yüzü ve hizmet kategorileri ile çok yakında sizlerle. Takipte kalınız.

Profesyonel Web Hosting

Anlık Açılan Sayfalar / Limitsiz Özellikler / Maksimum Güvenlik / Sorunsuz Hizmet

Ücretsiz SSL

Ekonomik

70 TL. / Yıllık
500 MB Disk Alanı Limitsiz Trafik Limitsiz Domain Barındırma Limitsiz E-Mail Adresi Limitsiz MySQL Veritabanı Limitsiz FTP Hesabı Anti-DDoS Koruma SSL ÜCRETSİZ!
SATIN AL
Ücretsiz SSL

Standart

120 TL. / Yıllık
1 GB Disk Alanı Limitsiz Trafik Limitsiz Domain Barındırma Limitsiz E-Mail Adresi Limitsiz MySQL Veritabanı Limitsiz FTP Hesabı Anti-DDoS Koruma SSL ÜCRETSİZ!
SATIN AL
Ücretsiz SSL

Premium

220 TL. / Yıllık
2 GB Disk Alanı Limitsiz Trafik Limitsiz Domain Barındırma Limitsiz E-Mail Adresi Limitsiz MySQL Veritabanı Limitsiz FTP Hesabı Anti-DDoS Koruma SSL ÜCRETSİZ!
SATIN AL

Bunlar Size Yeterli Değil mi?

Hemen Bize Ulaşın!


Genel Açıklamalar


LiteSpeed ile 3 Kat Performans: Sunucularımızda Apache'ye oranla 3 kat daha hızlı performans sunan LiteSpeed teknolojisi bulunmaktadır. Böylelikle web site sayfalarınız "jet gibi" açılır.

CloudLinux ile Maksimum Stabilite: Sunucu üzerinde bulunan tüm sitelerin, tamamen kendi öz kaynakları kadar kullanım yapabilmesine olanak sağlayan Cloudlinux teknolojisi ile, sunucuda bulunan herhangi bir site sizin kaynaklarınızı asla tüketemez. Ayrıca kullanmış olduğu kendi yazılımından kaynaklı güvenlik zaafiyeti durumlarında da, tamamen kendi hosting hesabı içerisine hapsedilir.

Anti-DDoS: Sunucularımız 500 Gbit'e kadar Anti-DDoS Mitigation koruması altındadır.

Düzenli Yedekleme: Tüm hosting hesaplarımız her hafta otomatik olarak yedeklenmektedir. Ayrıca farklı sunucu ve lokasyonda da her ihtimale karşı yedek alınmaktadır. Yine de her müşterimiz yedeklerini düzenli olarak almalıdır. Yedekleme tamamen müşterilerimizin sorumluluğundadır.

CPU Limiti: Tüm hosting hesaplarımızda %20 işlemci limiti bulunmaktadır.

E-Posta Limiti ve Spam Koruması Sağlıklı mail alış/verişi için, tüm hosting hesapları saatlik gönderim limitlerine tabidir. Saatte 100 adet mailden fazla mail gönderilemez. Ayrıca, sunucularımızda "mail" fonksiyonu kapalıdır. Ek olarak, tarafınıza gönderilen spam niteliğindeki mailler sunucu tarafından otomatik olarak engellenmektedir.

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0850 304 1 861

Copyright © 2018. Her Hakkı Saklıdır. | Web sitemizde belirtilen fiyatlara KDV dahil değildir.
Kredi Kartı Geçerlidir.
Top